7 травня 2023 року в німецькому місті Арнсберг завершився відкритий чемпіонат
Німеччини з кікбоксингу WTKA, на якому перемогу здобув спортсмен з Одеси Віталій Войтов.

Переможець Віталій Войтов з тренером Саргісом Хачатряном Фото: omr.gov.ua

Одеський кікбоксер виступав у складі національної збірної України та переміг у ваговій категорії 67 кг. Віталій Войнов — студент Одеського національного політехнічного університету, він виступає в бійцівському клубі STAFF та є вихованцем тренера Саргіса Хачатряна. Свою перемогу Віталій присвятив українським захисникам.

6 травня у Римі
професійний боєць ММА Андрій Тищенко з команди Odessa MMA Team нокаутом у першому раунді здобув впевнену перемогу у європейській лізі Cage Warriors над Йога Прабово з Індонезії. Бійця до бою готували одні з найкращих тренерів – одесит Руслан Гасанов і француз Алдрік Кассата.

Боєць ММА Андрій Тищенко Фото: Скрін бою

Одеський спортсмен Ігор Цуркан став бронзовим призером етапу Кубка Європи серед юніорів з дзюдо
. 18-річний Ігор здобув нагороду в ваговій категорії до 81 кг. Він вдруге поспіль цього року став бронзовим призером етапу Кубка Європи серед юніорів.

Ігор Цуркан. Фото: Відділення НОК України в Одеській області

Також на чемпіонатах Європи спортсмени Одеської області завоювали три медалі на змаганнях із дзюдо та шість із бодібілдингу.

Так, на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з порушенням слуху Максим Куля в категорії до 81 кг виборов дві срібні медалі, а бронзу в категорії до 60 кг здобув Іван Костенко.

Максим Куля Фото: Фото: Управління фізичної культури і спорту Одеської ОДА

На чемпіонаті з бодібілдингу, який проходив
 у м. Санта-Сусанна, Іспанія з
3 по 7 травня чотири золоті медалі отримали Євгеній Московцев, Ірина Грабовська, Ганна Тунік, Ольга Болдусєва, а дві бронзові здобули Ольга Одіна та Євген Пономарьов.

Дві золоті, дві срібні та одну бронзову медаль вибороли спортсмени Одеської обласної федерації карате на турнірі Молодіжної ліги, який проходив в Іспанії.
Серед молоді в категорії 67 кг Давид Яновський здобув "золото", також перемогла в категорії 61 кг Дарія Єрвачова. Срібні медалі завоювали Поліна Марченко в категорії 48 кг серед юніорів та Максим Вєчканов у категорії 52 кг серед кадетів. "Бронзу" виборола Ганна Русан у категорії 61 кг серед кадетів.

Дарія Єрвачова, Давид Яновський. Фото: Odessa Karate Federation

Спортсменка з Арциза Одеської області Анастасія Коваленко виборола срібну медаль на міжнародному турнірі з боксу серед жінок, який проходив у Туреччині з 23 по 30 квітня.

Kyiv Post вітає спортсменів з гарними результатами та бажає успіхів у підкоренні нових спортивних та життєвих висот.