Українська збірна по футболу вперше кваліфікувалася на Олімпійські ігри, що відбудуться наступного року у Парижі. Сталося це після перемоги "синьо-жовтих" у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023 проти Франції. Матч завершився з рахунком 1:3 на нашу користь.

Тепер збірна України зіграє 5 липня у півфіналі молодіжного Євро-2023 з командою Іспанії.

Вперше Україна буде представлена в футбольному турнірі Олімпіади. Загалом це лише уп'яте в історії Україна гратиме на Олімпіаді у командному виді спорту. У межах цього турніру розігруються лише три путівки на Олімпійські ігри 2024.

Збірна Франції ще до турніру у Грузії та Румунії стала учасником Олімпіади у статусі господаря турніру, в той час як Україна здобула перепустку на Олімпіаду-2024 саме завдяки перемозі над Францією.

Українці розпочали матч з незарахованого голу через офсайд. Програючи по ходу матчу з рахунком 0:1, українці вирвали перемогу, забивши ще два м'ячі у першому таймі. Георгій Судаков забив двічі у ворота суперника. Також Артем Бондаренко потішив українських вболівальників голом наприкінці другого тайму.

Окрім “дубля” в матчі проти французів, молодий футболіст Георгій Судаков має ще один забитий м'яч у поєдинку з іспанцями. Це дало можливість Судакову очолити рейтинг найкращих бомбардирів Євро-2023 (U-21).

Таким чином, на Олімпіаді-2024 від Європи будуть представлені чотири команди: Франція (як господарка турніру), а також Ізраїль, Іспанія і Україна.