За  час повномасштабного російського вторгнення українські спортсмени здобули більше ніж 600! медалей в різних міжнародних змаганнях! Український прапор гордо майорів на переможних п’єдесталах спортивних стадіонів по багатьох куточках світу, демонструючи силу і міць Українського духу.

Киянин Олексій Новіков став найсильнішою людиною планети, здобувши перше місце в чемпіонаті “The Strongman Classic 2022 “,  який проходив у Лондоні.

Богдан Колмаков виборов золото у дисципліні “швидкість” у Чемпіонаті Всесвітніх ігор з паркуру, який пройшов у Бірмінгемі.

Богдан Колмаков виграв для України перше в історії “золото” Всесвітніх ігор у паркурі

Харків’янка Марта Фєдіна здобула срібло в Чемпіонаті світу з водних видів спорту в стилі з артистичного плавання в довільному соло в Будапешті.

Українець Андрій Проценко найкраще стрибнув у висоту на турнірі Бронзового континентального туру в Льєжі та отримав золото.

Михайло Брудін переміг на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики «U-18» в метанні диска та отримав золото. Він присвятив свою перемогу бабусі, олімпійській чемпіонці 1972 року Фаїні Мельник.

Харків’янка Влада Харкова здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з фехтування та стала третьою українською шпажисткою в історії, яка виграла у чемпіонаті в індивідуальній першості!

На турнірі “Karate 1 Прем’єр-ліги WKF “, що відбувався в Марокко, одеситка Анжеліка Терлюга здобула золото у ваговій категорії до 55 кілограмів.

На Паралімпіаді в Пекіні наша збірна зайняла друге командне місце, отримавши 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових медалей.

Наша збірна команда з кульової стрільби найкраще вистрілила на кубкові світу в Мюнхені та стала першою за загальною кількістю нагород та третьою – за кількістю золотих медалей, виборовши 15 високих нагород, серед яких: 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалі.

Киянка Богдана Голуб отримала золото на Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу в місті Нагарія.

Дніпрянка Ярослава Магучіх здобула золото на Чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Ярослава Магучіх – золота українська легкоатлетка

Софія Гречко виграла 3 ! золота на Чемпіонаті світу з плавання в ластах 2022 року у Калі (Колумбія). 17-річна плавчиня привезла найвищі нагороди у плаванні на дистанціях 400 м та 800 м, а також в естафетній команді 4×200 м.

Софія Гречко здобула для України 3 золота у запливі в ластах

Україна вперше здобула «золото» на чемпіонаті світу з аеробіки. Його володаркою стала сумчанка — Анастасія Курашвілі. Вона перемогла у фіналі індивідуальних змагань на світовій першості у Гімарайнші (Португалія).

Сумчанка Анастасія Курашвілі

Це лише незначний перелік нещодавніх перемог українських спортсменів, які завзято демонструють силу духу України на спортивних аренах світу.

На жаль, з 24 лютого багато спортсменів пішли зі зброєю на фронт, і наразі відомо про загибель більше ніж 50 відомих українських спортсменів. Серед них: футболіст Петро Гаврилів, борець Євген Слюсаренко, футболіст Олександр Шишков, каратист Олександр Малофєєв та інші.

Пам’ять про них назавжди викарбувана на скрижалях історії України і кожна перемога всеціло присвячується Героям.

Сподіваюся, вони, як і весь світ, спостерігають, як Україна перемагає на всіх фронтах, демонструючи всю міць та силу національного духу.