29 листопада президент Володимир Зеленський провів в Одеській області нараду стосовно захисту півдня України й транспортування зерна морем.
За словами Президента, він заслухав доповіді військових. Вони обговорили багато важливих питань, зокрема, ситуацію та ведення бойових дій у межах зони відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Одеса".
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС
Підписуйтесь на наш Viber-канал.
Судячи з фото, міністр оборони Рустем Умєров також був на зустрічі.
Також президент зустрівся з захисниками півдня України та вручив їм державні нагороди.
“Під час таких відряджень завжди велика честь – зустрітися з нашими захисниками. Дякую за службу, за збиті ворожі цілі, за сміливість і самовідданість у захисті нашої держави та людей!”, - сказав Зеленський.
Окрім цього, Зеленський отримав у подарунок від 208-ї зенітної ракетної бригади картину з годинником, в якій використані елементи збитої російської ракети X-555.
![Зеленський створив делегацію України для участі в засіданнях ОЗХЗ](https://static.kyivpost.com/storage/2024/07/18/1191d1998b9b6df66f5dcbf7cd557bde.jpg?w=420&q=75&f=webp)